SPECIALISTKA HORECA MARKETINGU & MANAGEMENTU

Od doby co jsem si uvědomila, jak málo informací a vzdělávacích materiálů o marketingu a podnikání pro stravovací a ubytovací provozy existuje, jsem se rozhodla to změnit.

Chci, aby majitelé stravovacích zařízení své restaurace transformovali na smysluplné podniky generující zisk, které budou zároveň uspokojovat očekávání zákazníků a tvořit tak řetězec pravidelně se vracejících klientů.

Aby se restaurace nestávaly pouze budovou, ve které majitelé utopí své peníze a návštěvníci zaplácnou prázdný žaludek meníčkem. 

Pomohu vám s provozem a marketingem vaší restaurace a hotelu, či jiného HOREKA podniku. Navrhnu smysluplné řešení, které vám přinese věrné a vracející se hosty, personál, který rád ráno vstane z postele díky radosti z práce ve vašem podniku a pomoc s převedením do online prostředí. Váš podnik tak poběží hladce, efektivně a vy tak můžete alespoň na malý okamžik nechat zodpovědnost na někom jiném.

Má práce se dá chápat jako externí konzultace a realizace marketingu s přesahem do managementu v hospitality s majiteli podniků, kteří chtějí něco změnit a posunout se o úroveň výše. Vždy mě mrzí, když vidím, že má nějaký podnik opravdový potenciál, ale neumí ho správně uchopit a prodat naplno. Těší mě vidět transformaci ze skomírajícího podniku na vzkvétající business.

Ve své honbě za dobrým jídlem jsem navštívila více než 20 zemí a vyzkoušela více než 400 restaurací – vím, co odlišuje podniky na které si vzpomenete i za pár let od těch, které vás ničím nenadchly, nebo jste dokonce odcházeli zklamáni. Čerpám z mých mnohaletých zkušeností na pozicích různých funkcí, ať už se jednalo o zákaznický servis, HR, obchodní zástupkyni, nebo třeba event managerku pro mezinárodní organizace. Umím si proto udělat obrázek o tom, co lze požadovat za výkony na jednotlivých pracovních úrovních a co je naprosto nereálné od daného zaměstnance žádat. Zastávám názor, že houževnatost a pracovitost jsou daleko důležitějšími faktory, než talent a odborná kvalifikace, které často tyto dva povahové rysy zastíní. 

Tvořím obsah pro komunitu majitelů gastro podniků v mé sekci články. Pravidelně publikuji rozhovory se specializovanými lidmi v oboru a majiteli úspěšně fungujících podniků, kteří se v mých rozhovorech dělí o své know-how. Píši odborné články z HOREKA odvětví pro businessinfo – portál ministerstva průmyslu a obchodu. Jsem členkou AKC ČR (Asociace kuchařů a cukrářů). Mám za sebou projekty, jako otevření nové kavárny Knihomolka. Školím na téma “Jak oslovit mladou generaci” a jak tomu přizpůsobit své sociální sítě. Jsem zakladatelkou menší marketingové agentury PDIGIT, úzce se zaměřující pouze na HORECA marketing a management. A nejraději trávím svůj čas v kuchyni, tvořením a aranžováním nových pokrmů. 

S ČÍM VÁM POMOHU:

Poradenství pro začínající projekty
-proberu s vámi legislativní procesy, vaše časové a finanční možnosti
-navrhnu ceny pro jídelní a nápojový lístek
-spočítám pro vás předběžné kalkulace a částky, které bude potřeba vydělat
-pomohu vám s výběrem softwarů a příslušenství
-vyselektuji vám segment a navrhnu marketingovou strategii a komunikaci s potenciálními hosty
-pomohu vám vybrat a zaškolit personál, nastavit pravidla provozu pro zaměstnance a naučím je komunikovat s hosty
-připravím pro vás receptury tak, aby podpořily celkový koncept a ekonomiku provozu a hosty i personál bavily
-doporučím nápady na oživení interiéru a exteriéru
-předám doporučení, nebo pomůžu s výběrem vhodných dodavatelů zařízení, surovin

Poradenství pro zvýšení tržeb běžících projektů
-najdu slabá místa, změním zaběhlé stereotypy, pozměním koncepci, přepracuji nabídky tak, abyste minimalizovali náklady, ale udrželi maximální kvalitu
-do chodu provozu přinesu nezaujatý, mladistvý pohled na věc
-zajistím reprezentativní online, ale i offline propagaci a marketingové služby, stanovíme si cílový segment
-stanu se externím provozním (“supervizorem”) vašeho provozu a poradím, co všechno můžete zlepšit, aby byly jednotlivé procesy efektivnější a vaši zaměstnanci výkonnější, ale zároveň spokojení

další spolupráce
-provedu pro vás mystery shopping, ať už ve vašem podniku, nebo vaší konkurence
-recepty pokrmů a následná ukázka zhotovení vč. dietářských omezení (vegetariánská, veganská, bezlepková, bez cukru, aj.)

Více a podrobně o službách, které poskytuji se dočtete v záložce “s čím vám pomůžu”.

§ 

HORECA JAKO KAŽDÝ JINÝ BUSINESS

Jaké přínosy plynou majitelům úspěšných HORECA provozů, kteří své stravovací a ubytovací zařízení řídí stejně jako firmu.