O projektu: ZACHRAŇ HOSPODU

Den zpátky jsem si projížděla Instagram, když jsem narazila na instastory známé influencerky Nikol Štíbrové #stibrovicnikolka. Ve svém příspěvku prezentovala nově spuštěný projekt #zachranhospodu (www.zachranhospodu.cz).Do podpory sdílením se zapojili i další instagramové účty, influenceři a známé osobnosti jako třeba Ana Geislerová #geislerka .

Jedná se o webovou platformu pomocí níž lze zakoupit vouchery v hodnotách 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Tahle platforma vznikla zejména díky tomu, že restaurační zařízení poskytují okolo 250tis. zaměstnaneckých pozic (pokud podniky situaci neustojí, tito lidé přijdou o práci) a tvoří značnou část ekonomiky.

Iniciativa spočívá v propojení restaurací s jejich zákazníky. Pomoci gastronomickým zařízením v těžké situaci přežít, aby se bylo kam vracet po skončení nynější neočekávané situace.

Dle nejnovějších informací, již nyní zavřely velké podniky jako restaurace Ambiente, nebo třeba hotel Imperial v Karlových Varech https://www.denik.cz/regiony/imperial-zavrel-vice-nez-tri-sta-lidi-skoncilo-na-dlazbe-20200408.html

Pokud nechcete dopustit, aby se zavřel i váš oblíbený podnik, můžete se zapojit do tohoto projektu a podnik nominovat na zařazení do databáze.

Provoz a marketingovou podporu webové stránky zaštiťují partneři projektu jako: Budvar, Plzeňský prazdroj, Česká spořitelna, Jack Daniels, Makro a spousta dalších, takže se nemusíte bát, že by se částky nedostaly k vámi vybraným podnikům v plné výši.

Více otázek je zodpovězeno hned na úvodní straně www.zachranhospodu.cz

 

 

Zdroj obrázků: webová stránka projektu www.zachranhospodu.cz, soukromý IG profil Nikoly Štíbrové