Čím podnik WAF WAF zabodoval?

Kategorizaci „foodblogerka“ jsem se chtěla vždy vyhnout, ale pokud to znamená, že by to mohlo pomoci i dalším  inspirovat se v přístupech, které jejich podnik posunou zase o úroveň výše, jsem ochotna toto zařazení přijmout.
Vzhledem k právě probíhající karanténě a značné omezenosti navštívit jakýkoli podnik, když vás začne honit mlsná, rozhodli jsme se, objednat si www.waf-waf.cz skrz službu www.damejidlo.cz (o této platformě zase jindy).

Byla to správná volba, tento podnik se mile odlišil od konkurence a to hned několika body:

Flexibilita: První a nejvýznamnější bod, a to, jak rychle dokázal podnik zareagovat na vzniklou situaci. Jejich podnik nelze navštívit osobně, protože je zákaz poskytování pohostinských služeb v provozovnách. Služby tedy lze provést pouze výdejem skrze výdejní okno provozovny, nebo rozvážkovou službou. Waf Waf zvolila strategii zařídit rozvoz a to ve městech Praha, Brno.

Personál: Paní z rozvozu zahájila oznamovací hovor, že nás již čeká pod domem se slovy: „Dobrý den, wafličky už jsou tady…“ na místo otrávených řidičů a frází: „Máte to tu, pojďte si vyzvednout své jídlo…“

Moderní a praktické balení: Papírové krabice (tedy z recyklovatelného, opakovaně použitelného materiálu, který nezatěžuje životní prostředí). S pěkným motivem, který obsahuje také tagy na jejich sociální sítě a zároveň v něm jídlo nikde necestuje. Z žádného ze servírovaných dezertů nespadla ani jahoda, vše bylo krásně naaranžováno tak, že jste jedli také očima.

Propagační materiály: Grafické zpracování menu se mi obzvlášť líbí. Skvělá volba barev, pozadí, fontu. Informace jsou stručné a jasně srozumitelné zákazníkovi.

Sociální sítě: Instagram a Facebook musí spravovat profík. Na obou platformách je kvalitní obsah, krásné fotografie, sladěné v podobných barevných tónech, s vysokým počtem followers.

Jediný detail, který by mi jako zákazníkovi vadil, je pro mě trochu nepřehledná webová stránka ve zobrazení pro notebook. Po scrollování směrem dolů, hlavní nabídka zmizí a já nevím, kde můžu  kliknout, aby se mi menu znovu ukázalo.
Také logo Waf Waf je hodně malé a na černém podkladu nevisibilní.

Pokud potřebujete pomoci s digitalizací vaší restaurace, neváhejte mě kontaktovat na: dychusova@pdigit.cz