Je důležité pochopit rozdělení skupin do věkových hranic a že každou skupinu je potřeba oslovit jinou marketingovou strategií.

Jednou z nejpočetnějších skupin jsou Mileniálové. Dohromady s generací Z tvoří přes 40% populace. Odhaduje se, že se jedná o lidi narozené mezi lety 1980-2000. To znamená -40% vašich potenciálních klientů, pokud se vám nepodaří je oslovit. Specialisté z restauračního odvětví se shodují, že tyto generace hledají více, než jen koupi služby, my chceme cítit emoce a propojení s firmou. 

Umíte naplnit potřeby této generace?

 

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ URČENO:
Pro majitele a management podniků v HORECA odvětví. Pro marketingové a HR specialisty pracující v restauraci a pohostinství.

PŘÍNOSY:
Jako jedna z této věkové hranice vám pomůžu pochopit mladou generaci.  Budete vědět, kde se tato generace pohybuje, jak ji oslovit, jak s lidmi v této věkové hranici pracovat a komunikovat. Dostanete odpovědi na vaše otázky a informace podložené daty z marketingového výzkumu cíleného pouze na toto věkové rozmezí.

OBSAH:
-obeznámení s problematikou
-seznámení s fakty a daty
-jak zapojit informace do řízení marketingu restaurace
-odpovědi na vaše otázky
-po školení zaslání materiálů v PDF souboru

KDY POUŽÍT:
Pokud se chystáte začít s marketingovou aktivitou. Potřebujete data k vytyčení marketingové strategii. Chcete začít se sociálními sítěmi (poskytuji školení i na FB a IG)

FORMÁT:
1,5 h školení konané na provozovně formou řízené diskuze, proložené praktickými ukázkami

CENA: 
Závisí na množství odebraných služeb

Přihlášení ke školení na dychusova@pdigit.cz

 

Nebojte se mě kontaktovat osobně prostřednictvím mých sociálních sítí, v případě, že máte jakýkoli další dotaz.