O tom proč nestačí přenechat správu FB některému z členů vaší rodiny, nebo třeba zaměstnanci píši v článku Jak na Facebook restaurace.

Pokud se vaši návštěvníci nebudou schopni z jakéhokoli důvodu propojit s vašimi webovými stránkami, pravděpodobně navštíví váš FB a IG. Možná tam zabrouzdají i tak, majitel restaurace Levitate v našem rozhovoru uvedl jak při výběru nového podniku postupuje on: “Nejdříve mě zaujme nějaký podnik na sociálních sítích, potom se podívám na webové stránky, dále najíždím na recenze a Google mapy, abych věděl, kde se podnik nachází.”

Z toho vyplývá, že FB a IG vaší restaurace je prvním dojmem při kontaktu s vašim potenciálním zákazníkem.

 

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ URČENO:
Pro majitele a management podniků v HORECA odvětví. Top management. Zaměstnance, kteří neznají rozhraní Facebooku a dostanou správu účtu restaurace na starost.

PŘÍNOSY:
Zlepšení povědomí o vaší značce a podniku. Navázání kontaktu s novým publikem. Oslovení nových, potenciálních návštěvníků. Vyhrazení vaší cílové skupiny. Zefektivnění vaší online prezentace a online marketingu.

OBSAH:
Založení nového účtu, nebo analýza stávajícího a návrhy na vylepšení.
Seznámení s Facebook rozhraním.
Obeznámení s tím, jaká je vaše cílová skupina a jak ji přizpůsobit obsah.
Možnosti jak pracovat s vašim publikem a jak získávat relevantní názory.
Zhodnocení grafických materiálů a ukázka toho, jak si můžete svou grafiku tvořit jednoduše sami.
A další vychytávky, které Facebook skrývá a vy jste o nich doposud nevěděli.

KDY POUŽÍT:
Pokud si uvědomujete sílu sociálních sítí. Chcete začít se správou Facebooku, nebo jste již začali, ale víte, že potřebujete pomoc s revizí. (poskytuji také školení na IG)

FORMÁT:
Individuální, expertní konzultace 

Přihlášení ke školení a další informace na dychusova@pdigit.cz

V případě, že máte zájem konzultaci vaší celkové online prezentace, nebo chcete správu vašeho Facebookového účtu přenechat externímu člověku, který této platformě rozumí, kontaktujte mě.

Nebojte se mě kontaktovat osobně prostřednictvím mých sociálních sítí, v případě, že máte jakýkoli další dotaz.