O tom proč se nepouštět do správy Instagramového účtu sám, nebo nechávat tuto zodpovědnost člověku, který se v tomto rozhraní nikdy nepohyboval píši v článku: Jak by měl vypadat Instagram restaurace.

Podle agentury H1 tvoří počet Čechů na Instagramu skupinu o více než 2,2 milionů lidí. Instagram má sloužit v základě ke komunikaci s vašimi potenciálními klienty a budováním povědomí o vaší značce. Jak tedy pracovat s platformou, která je primárně určena pro mobilní zařízení? A proč se majitelé úspěšně fungujících gastro podniků IG nevyhýbají? 

Věděli jste, že uživatelé internetu tráví daleko více času na Instagramu, než na Facebooku? Chcete se dozvědět, jak řídit svůj Instagramový účet, který je postaven především na vizuální komunikaci? 

 

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ URČENO:
Pro majitele a management podniků v HORECA odvětví. Top management. Zaměstnance, kteří neznají rozhraní Facebooku a dostanou správu účtu restaurace na starost.

PŘÍNOSY:
Zlepšení povědomí o vaší značce a podniku. Navázání kontaktu s novým publikem. Oslovení nových, potenciálních návštěvníků. Vyhrazení vaší cílové skupiny. Zefektivnění vaší online prezentace a online marketingu.

OBSAH:
Založení nového účtu, nebo analýza stávajícího a návrhy na vylepšení.
Seznámení s Instagramovým rozhraním.
Obeznámení s tím, jaká je vaše cílová skupina a jak ji přizpůsobit obsah.
Možnosti jak pracovat s vašim publikem a jak získávat relevantní odezvu.
Zhodnocení vizuální stránky Instagramu a ukázka toho jaké aplikace lze využívat ke správě příspěvků.
A další vychytávky, které Instagram skrývá a vy jste o nich doposud nevěděli.

KDY POUŽÍT:
Pokud si uvědomujete sílu sociálních sítí. Chcete začít se správou Facebooku, nebo jste již začali, ale víte, že potřebujete pomoc s revizí. (poskytuji také školení na FB)

FORMÁT:
Individuální, expertní konzultace 

Přihlášení ke školení a další informace na dychusova@pdigit.cz

V případě, že máte zájem konzultaci vaší celkové online prezentace, nebo chcete správu vašeho Instagramového účtu přenechat externímu člověku, který této platformě rozumí, kontaktujte mě.

Nebojte se mě kontaktovat osobně prostřednictvím mých sociálních sítí, v případě, že máte jakýkoli další dotaz.